SETLINE GİZLİLİK POLİTİKASI VE GÜVENLİK

setline.com.tr web sitesi, sayfaları üzerinde bulunan formlar aracılığı ile sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, bu sayfada ve Çerez Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Site ziyaretiniz sırasında takip edilen bilgiler

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, web sitemiz gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte, ziyaret edilen sayfaları ve sayfada kalma sürelerini takip etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Form doldurma, sipariş veya üye olma sırasında verilen bilgiler

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir.  Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların, bizden talebinizi karşılamak için teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Bilgilendirme email mesajları, SMS mesajları, tarayıcı bildirim mesajları

Web sitemizi kullanmaya başlamanızla ve bizlere form göndererek iletişime geçtiğiniz andan itibaren veya bir sipariş oluşturup kişisel bilgilerinizi paylaştığınız andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, haftalık, aylık bilgilendirme emailleri, kampanya duyuruları, tebrik mesajları gibi iletiler e-mail adresinize veya cep telefonunuza gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu iletilerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu iletilerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişi veya kurumların bilgilendirmeleri ve benzeri bilgileri içerebilir.

Gizlilik politikası, edinilen kişisel bilgilerin kullanımı

Web sitemizi kullanımınız sonucu tarafınızdan edindiğimiz bilgiler, demografik dağılımlar yapabilmek, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere değerlendirilmektedir. Bu paylaşımlarda herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

SSL & Güvenlik

Tüm formlarımızdan göndereceğiniz kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize mesaj gönderebilirsiniz.

Üyelik iptali

Üyelik iptal işleminizi, sistemimizde kayıtlı bulunan email hesabınız üzerinden bize email göndererek veya web sitemizin ‘Hesabım’ sekmesi altında yer alan ‘Üyelik İptali’ seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Bize web sitemizde bulunan iletişim sayfasındaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.